22. dubna 2018 • 10:54

Dvojčata Morissova budou incidenty v NBA stát 40.000 dolarů

Autor:
Basketbalová dvojčata Markieff a Marcus Morissovi si v jeden den vysloužila od vedení NBA pokuty v celkové výši 40.000 dolarů (825.000 korun). Spoluhráč Tomáše Satoranského z Washingotnu Markieff zaplatí 25.000 dolarů za rozpoutání šarvátky a odstrčení sudího v pátečním utkání s Torontem, hráč Bostonu Marcus dostal trest 15.000 dolarů za kritiku rozhodčích po zápase s Milwaukee.


Markieff Morris už v první čtvrtině zápasu vyvolal melu, poté co vrazil předloktím zezadu do nováčka OG Anunobyho, který jej předtím fauloval. Oba protivníky se podařilo od sebe oddělit, Morris nicméně v návalu emocí a ve snaze dostat se k rivalovi odstrčil i jednoho z rozhodčích. Wizards pak zápas vyhráli a snížili stav osmifinálové série na 1:2.

Marcus Morris veřejně zkritizoval rozhodčí po porážce v Milwaukee, po níž Boston vede také už jen 2:1. V utkání dostal technickou chybu a v pozápasových rozhovorech pak řekl, že rozhodčí po něm šli.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze