Rozdělení výherních jistin | iSport.cz
22. dubna 2018 • 20:17

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 16. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 1,570.511 Kč, ve třetím pořadí je 47 výher po 24.979 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2446 výher po 639 Kč, v pátém pořadí je 43.671 výher po 119 Kč.


Ve druhém tahu 16. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí jsou dvě výhry po 456.563 Kč, ve třetím pořadí je 72 výher po 16.305 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2951 výher po 530 Kč, v pátém pořadí je 49.866 výher po 104 Kč.

V 16. týdnu Šance je v prvním pořadí jedna výhra 418.310 Kč, ve druhém pořadí jsou čtyři výhry po 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 33 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 265 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 2447 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 24.525 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus Fond není výhra.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 22,360.923 Kč, druhý tah Sportky - 4,935.895 Kč, Šance - 0,00 Kč, Bonus - 169,575.180 Kč, Bonus Fond - nula Kč.

Předpokládané částky na středeční losování v 17. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 196,100.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 24,600.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Sportka 2. tah - první pořadí 7,100.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Šance - 420.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  výhry, Sazka, loterie, Sport, sázky
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze