V Brně budou dva dny testovat hvězdy šampionátu superbiků | iSport.cz
24. dubna 2018 • 13:03

V Brně budou dva dny testovat hvězdy šampionátu superbiků

Autor:
Nejlepší jezdci světového šampionátu superbiků budou tuto středu a čtvrtek testovat na Masarykově okruhu v Brně. Chybět nebude trojnásobný mistr světa a lídr průběžného pořadí Jonathan Rea, ani jeho pronásledovatelé Chaz Davies nebo Marco Melandri. Testy se uskuteční od 9:00 do 18:00 a jsou přístupné veřejnosti.


Do testů měl podle původního plánu vyrazit i jediný český zástupce v šampionátu Ondřej Ježek z týmu Guandalini Racing. Kvůli technickým potížím se ale testů nezúčastní. "Máme problém s počtem motorů, proto nakonec nebylo možné do Brna vyrazit. Na Masarykův okruh bychom přesto chtěli ještě před závodem vyjet. Momentálně řešíme možnost testování v průběhu května," uvedl Ježek, který se při úvodních čtyřech závodních víkendech letošní sezony potýkal s řadou technických problémů, přesto dokázal dvakrát bodovat a je na 21. místě.

Mistrovství světa superbiků se do Brna vrací po šesti letech. Závod druhého nejprestižnějšího motocyklového seriálu se na Masarykově okruhu uskuteční od 8. do 10. června.

Závody mistrovství světa silničních motocyklů v kategoriích MotoGP, Moto2 a Moto3 jsou v Brně na programu 5. srpna.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud