Rozdělení výherních jistin | iSport.cz
25. dubna 2018 • 20:07

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 17. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 636.308 Kč, ve třetím pořadí je 28 výher po 29.218 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1764 výher po 618 Kč, v pátém pořadí je 32.931 výher po 110 Kč.


Ve druhém tahu 17. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 636.308 Kč, ve třetím pořadí je 37 výher po 22.111 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1605 výher po 679 Kč, v pátém pořadí je 31.859 výher po 114 Kč.

V 17. týdnu Šance je v prvním pořadí jedna výhry 281.520 Kč, ve druhém pořadí jsou tři výhry po 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 18 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 168 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 1900 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 18.729 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 24,360.748 Kč, druhý tah Sportky - 6,935.720 Kč, Šance - 0 Kč, Bonus - 171,412.650 Kč.

Předpokládané částky na nedělní losování v 17. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 201.100.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 27,100.000 Kč, druhé pořadí 880.000 Kč, Sportka 2 - první pořadí 9,700.000 Kč, druhé pořadí 880.000 Kč, Šance - 530.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  výhry, Sazka, loterie, Sport, sázky
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze