Rozdělení výherních jistin | iSport.cz
16. května 2018 • 20:11

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 20. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 641.179 Kč, ve třetím pořadí je 43 výher po 19.171 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1835 výher po 599 Kč, v pátém pořadí je 33.295 výher po 110 Kč.


Ve druhém tahu 20. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 1,453.281 Kč, ve třetím pořadí je 63 výher po 13.085 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2388 výher po 460 Kč, v pátém pořadí je 36.345 výher po 100 Kč.

Ve 20. týdnu Šance není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je pět výher po 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 18 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 204 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 1869 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 18.472 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 6,708.466 Kč, druhý tah Sportky - 8,447.239 Kč, Šance - 558.590 Kč, Bonus - 188,048.766 Kč.

Předpokládané částky na nedělní losování ve 20. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 201.800.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 9,500.000 Kč, druhé pořadí 880.000 Kč, Sportka 2 - první pořadí 11,200.000 Kč, druhé pořadí 880.000 Kč, Šance - 1,090.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  výhry, Sazka, loterie, Sport, sázky
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze