22. května 2018 • 19:23

Molina před soubojem s Joshuou dopoval a nesmí dva roky boxovat

Autor:
Americký boxer Éric Molina měl po souboji s britským šampionem Anthonym Joshuou v prosinci 2016 pozitivní dopingový test a dostal dvouletý zákaz činnosti. Profesionálnímu mistru světa těžké váhy Joshuovi tehdy v Manchesteru podlehl po knokautu ve třetím kole.


Podle britského antidopingového úřadu (UKAD) měl šestatřicetiletý Molina v těle zakázaný steroid dexamethason. Jeho užití nepopřel. Před soubojem s Joshuou si vzal podle svých slov vitamin B12, aniž by si však zjistil, že zakázaný steroid obsahuje.

Provizorně suspendován byl Molina podle dnešních informací UKAD od loňského října, proto mu dvouletý distanc vyprší až 27. října 2019. V pátek měl ve Varšavě boxovat s domácím Mariuszem Wachem.

V ringu má Američan bilanci 26 výher a pěti porážek, titulový souboj prohrál i před třemi lety o pás WBC s Deontayem Wilderem. S Joshuou se 10. prosince 2016 utkal o titul šampiona federace IBF.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze