24. května 2018 • 13:14

Plavecká hvězda Hosszúová hledá trenéra, s manželem se rozešla

Autor:
Maďarská plavecká hvězda Katinka Hosszúová je momentálně bez trenéra. Trojnásobná olympijská vítězka oznámila, že z osobních důvodů ukončili spolupráci s manželem Shanem Tusupem.


"Bohužel jsme nebyli schopni vyřešit naše osobní problémy a už spolu nepracujeme," uvedla Hosszúová na sociálních sítích. Ujistila, že se nadále připravuje na sezonu a zároveň se poohlíží po možnostech, jak doplnit realizační tým.

Devětadvacetiletá majitelka tří zlatých olympijských medailí z her v Riu naposledy závodila na prosincovém mistrovství Evropy v krátkém bazénu v Kodani, kde získala šest titulů. Nejbližším vrcholem sedmnáctinásobné mistryně světa bude srpnové "velké" ME v Glasgow.

Temperamentní Američan Tusup ji začal připravovat po neúspěšných olympijských hrách v Londýně 2012, v následujícím roce se vzali. Na konci minulého roku maďarská média začala spekulovat o problémech ve vzájemném vztahu a v únoru informovala o tom, že Hosszúová podala žádost o rozvod.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze