Plavecká hvězda Hosszúová hledá trenéra, s manželem se rozešla | iSport.cz
24. května 2018 • 13:14

Plavecká hvězda Hosszúová hledá trenéra, s manželem se rozešla

Maďarská plavecká hvězda Katinka Hosszúová je momentálně bez trenéra. Trojnásobná olympijská vítězka oznámila, že z osobních důvodů ukončili spolupráci s manželem Shanem Tusupem.


"Bohužel jsme nebyli schopni vyřešit naše osobní problémy a už spolu nepracujeme," uvedla Hosszúová na sociálních sítích. Ujistila, že se nadále připravuje na sezonu a zároveň se poohlíží po možnostech, jak doplnit realizační tým.

Devětadvacetiletá majitelka tří zlatých olympijských medailí z her v Riu naposledy závodila na prosincovém mistrovství Evropy v krátkém bazénu v Kodani, kde získala šest titulů. Nejbližším vrcholem sedmnáctinásobné mistryně světa bude srpnové "velké" ME v Glasgow.

Temperamentní Američan Tusup ji začal připravovat po neúspěšných olympijských hrách v Londýně 2012, v následujícím roce se vzali. Na konci minulého roku maďarská média začala spekulovat o problémech ve vzájemném vztahu a v únoru informovala o tom, že Hosszúová podala žádost o rozvod.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud