26. května 2018 • 18:56

Hlasy po utkání fotbalové ligy Jablonec - Slovácko

0
Hlasy po utkání 30. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - 1. FC Slovácko (2:0):

Petr Rada (trenér Jablonce): "Všichni tady v klubu jsme šťastni, že jsme konečně prolomili nějakou věc, i když k tomu měl možná Jablonec někdy už blíž. Na začátku zápasu bylo vidět, jak je pro nás důležitý. Prvních sedm osm minut to nebyl náš výkon. Soupeř měl jednu velkou šanci, naštěstí ji neproměnil. Pak jsme se trochu uklidnili a dali branku na 1:0. Do druhého poločasu jsem hráče upozorňoval, že musíme hrát stejně aktivně, ne jako s Karvinou. Přesto jsme sedm minut jen vyplňovali prostory, ale pak jsme se uklidnili šťastnou brankou. Chramosta to netrefil, ale padlo to tam. Jsme třetí a musím říct, že jsme si to zasloužili. Uhráli jsme to fotbalově. Udělali jsme (na jaře) 35 bodů, není to moje zásluha, ale zásluha hráčů. Největší poklona patří panu Peltovi. Je to jeho klub a podívá se do té Evropy, o které snil už dlouho."

Michal Kordula (trenér Slovácka): "Z naší strany to nebylo vůbec povedené utkání. Možná jsme hráli dobře do 10. minuty, v úvodu jsme měli velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Pak vzal Jablonec otěže utkání do svých rukou, diktoval tempo hry. Byl absolutně dominantní na míči a my jsme nestíhali. Byli jsme všude pozdě. Jablonec vyhrál zaslouženě a gratuluji mu k postupu do skupiny."