27. května 2018 • 15:49

Veslaři vezou z juniorského ME tři zlaté a jeden bronz

Autor:
Čtyři medaile včetně tří nejcennějších vybojovali čeští veslaři na juniorském mistrovství Evropy v Gravelines. Zlato získaly obě párové čtyřky a osma juniorek, bronz přidal ve skifu Gabriel Mahler, který ve finiši těsně podlehl druhému Bělorusovi Ivanu Brynzovi. Víkendového šampionátu ve Francii se zúčastnilo na 500 veslařů z 34 zemí.


Josefína Lázničková, Anna Šantrůčková, Michala Pospíšilová a Eliška Podrazilová suverénně potvrdily pozici největších adeptek na vítězství v párové čtyřce. Vyhrát se podařilo i jejich mužským kolegům Václavu Baldriánovi, Tomáši Šišmovi, Radimu Hladíkovi a Marku Řehořkovi. Vítězná osma jela ve složení Barbora Podrazilová, Valentýna Kolářová, Ellen Michaeli, Emma Benýšková, Kateřina Pivková, Nikola Kropáčková, Barbora Kárová, Marie Štefková a kormidelnice Lucie Nováková.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze