13. června 2018 • 18:14

Po vjezdu do hor se ujal vedení v závodu Kolem Švýcarska Porte

Po páté etapě závodu Kolem Švýcarska se ujal vedení australský cyklista Richie Porte. Z čela pořadí sesadil od prvního dne vedoucího Švýcara Stefana Künga, který po vjezdu do hor ztratil na nejlepší jezdce téměř tři a půl minuty. Etapu vyhrál Ital Diego Ulissi, v Leukerbadu ve výšce 1535 metrů nad mořem byl nejrychlejší ve finiši patnáctičlenné skupiny s Portem na osmé pozici.

Roman Kreuziger dojel do cíle 155 km dlouhé etapy se třemi stoupáními na chvostu pelotonu v početné skupině, která ztratila 24:19 minut. Celkově mu patří 85. pozice. Porter vede s dvacetisekundovým náskokem před nizozemskou dvojicí Wilco Kelderman, Sam Oomen. Závod skončí nedělní časovkou.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H