Álvarez si po trestu za doping zaboxuje s Golovkinem v září | iSport.cz
14. června 2018 • 08:54

Álvarez si po trestu za doping zaboxuje s Golovkinem v září

Autor:
Očekávaná odveta mezi profesionálními boxery Saúlem "Canelem" Álvarezem a Gennadijem Golovkinem o mistrovské tituly organizací WBA a WBC ve střední váze se uskuteční 15. září. Z původního květnového souboje sešlo kvůli dopingovému nálezu Mexičana Álvareze, jenž má zastavenou činnost do poloviny srpna.


Loni v září skončil jejich souboj v Las Vegas kontroverzní remízou. Květnová odveta se měla uskutečnit na stejném místě a byla označována za jeden z nejočekávanějších boxerských zápasů roku. Vše ale zhatil pozitivní Álvarezův test na clenbuterol.

Nový termín dnes zveřejnili promotéři obou boxerů. Dějiště zatím známo není. Sedmadvacetiletý Álvarez, jenž pozitivní test vysvětlil kontaminovaným masem, z 52 zápasů prohrál jediný s americkou hvězdou Floydem Mayweatherem v roce 2013. O devět let starší Golovkin v 39 soubojích zatím přemožitele nenašel.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud