14. června 2018 • 08:54

Álvarez si po trestu za doping zaboxuje s Golovkinem v září

Autor:
Očekávaná odveta mezi profesionálními boxery Saúlem "Canelem" Álvarezem a Gennadijem Golovkinem o mistrovské tituly organizací WBA a WBC ve střední váze se uskuteční 15. září. Z původního květnového souboje sešlo kvůli dopingovému nálezu Mexičana Álvareze, jenž má zastavenou činnost do poloviny srpna.


Loni v září skončil jejich souboj v Las Vegas kontroverzní remízou. Květnová odveta se měla uskutečnit na stejném místě a byla označována za jeden z nejočekávanějších boxerských zápasů roku. Vše ale zhatil pozitivní Álvarezův test na clenbuterol.

Nový termín dnes zveřejnili promotéři obou boxerů. Dějiště zatím známo není. Sedmadvacetiletý Álvarez, jenž pozitivní test vysvětlil kontaminovaným masem, z 52 zápasů prohrál jediný s americkou hvězdou Floydem Mayweatherem v roce 2013. O devět let starší Golovkin v 39 soubojích zatím přemožitele nenašel.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze