14. června 2018 • 13:35

Krasobruslařce Duškové hrozí další operace kolena

Autor:
Juniorské mistryni světa Anně Duškové hrozí další operace kolena. Osmnáctiletá krasobruslařka, která tvořila úspěšnou sportovní dvojici s Martinem Bidařem, si v přípravě s novým partnerem koleno pochroumala a má opět potíže s vazy.


Juniorští šampioni z roku 2016 se v dubnu rozešli, neboť každý měl jiné představy a chtěl trénovat jinde. Bidař se vydal do zahraničí, Dušková zůstala v Česku u trenérky Evy Horklové a bruslí nově s Radkem Jakubkem. Předtím s Bidařem vybojovali životní 11. místo na mistrovství světa v Miláně a byli čtrnáctí na olympijských hrách v Pchjongčchangu.

Po dvou týdnech bruslení s novým partnerem opět Duškovou zastavilo koleno. "Dělali jsme na suchu dvojitého twista a partner mě v pohodě chytil a položil na zem, ale najednou se mi zhroutilo koleno, ruplo v něm. Už jsem se nemohla sama zvednout. Je tam znovu problém s vazy," řekla v rozhovoru pro web czechteam.info.

Zda bude muset na další operaci, ještě není jisté. "Chtěla bych jít na artroskopii, aby se stoprocentně zjistilo, jestli je vaz prasklý, nebo není. I rezonance se může plést. Doktor říkal, že té rezonanci úplně nevěří, a já doufám, že má pravdu, že vaz prasklý není," dodala.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze