Jubilejní Zlatá hokejka vzdá hold i bývalým vítězům ankety | iSport.cz
14. června 2018 • 14:14

Jubilejní Zlatá hokejka vzdá hold i bývalým vítězům ankety

Autor:
Více než polovina laureátů z minulých let by se měla zúčastnit letošního slavnostního vyhlášení ankety Zlatá hokejka, které se uskuteční příští týden v úterý v Praze. Pořádající Český svaz ledního hokeje a společnost BPA sport marketing pozvali u příležitosti 50. výročí od vzniku ankety všech dosavadní 25 vítězů a třináct by se jich mělo akce zúčastnit.


"Myslím si, že to bude velmi slavnostní večer. Pozvali jsme všechny bývalé vítěze a zájem je obrovský, z čehož mám radost," řekl prezident svazu Tomáš Král na dnešní tiskové konferenci.

Radost mají organizátoři i z toho, že by na vyhlášení mělo osobně dorazit devět z deseti nominovaných. Pouze útočník Ondřej Palát se omluvil, neboť bude mimo Českou republiku. Martin Erat, Pavel Francouz, Milan Gulaš, Tomáš Hertl, Ondřej Kaše, David Krejčí, Martin Nečas, David Pastrňák a Jakub Voráček mají do Fora Karlín na vyhlášení dorazit.

"Pomohla nám změna, kdy jsme místo konání Zlaté hokejky přesunuli z Karlových Varů do Prahy a termín jsme z víkendu posunuli na všední den," uvedla předsedkyně představenstva a generální ředitelka BPA Jana Obermajerová. "Vyhlášení bude mít dva ústřední motivy - vzdáme hold vítězům a spojení českého hokeje s Českou televizí," dodala.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud