14. června 2018 • 14:14

Jubilejní Zlatá hokejka vzdá hold i bývalým vítězům ankety

Autor:
Více než polovina laureátů z minulých let by se měla zúčastnit letošního slavnostního vyhlášení ankety Zlatá hokejka, které se uskuteční příští týden v úterý v Praze. Pořádající Český svaz ledního hokeje a společnost BPA sport marketing pozvali u příležitosti 50. výročí od vzniku ankety všech dosavadní 25 vítězů a třináct by se jich mělo akce zúčastnit.


"Myslím si, že to bude velmi slavnostní večer. Pozvali jsme všechny bývalé vítěze a zájem je obrovský, z čehož mám radost," řekl prezident svazu Tomáš Král na dnešní tiskové konferenci.

Radost mají organizátoři i z toho, že by na vyhlášení mělo osobně dorazit devět z deseti nominovaných. Pouze útočník Ondřej Palát se omluvil, neboť bude mimo Českou republiku. Martin Erat, Pavel Francouz, Milan Gulaš, Tomáš Hertl, Ondřej Kaše, David Krejčí, Martin Nečas, David Pastrňák a Jakub Voráček mají do Fora Karlín na vyhlášení dorazit.

"Pomohla nám změna, kdy jsme místo konání Zlaté hokejky přesunuli z Karlových Varů do Prahy a termín jsme z víkendu posunuli na všední den," uvedla předsedkyně představenstva a generální ředitelka BPA Jana Obermajerová. "Vyhlášení bude mít dva ústřední motivy - vzdáme hold vítězům a spojení českého hokeje s Českou televizí," dodala.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze