Blatter navštíví příští týden fotbalové mistrovství světa | iSport.cz
14. června 2018 • 19:02

Blatter navštíví příští týden fotbalové mistrovství světa

Autor:
Bývalý předseda mezinárodní federace FIFA Sepp Blatter přijede příští týden do dějiště fotbalového mistrovství světa, kam ho pozval ruský prezident Vladimir Putin. Švýcarský funkcionář, jenž má kvůli korupci šestiletý zákaz působení ve fotbale, přicestuje do Moskvy 19. června a podle mluvčího Thomase Renggliho se v Rusku zdrží dva až tři dny.


Dvaaosmdesátiletý Blatter už dříve oznámil, že na finálový turnaj pojede. Současné vedení světového fotbalu v tom nevidělo žádný problém. Zatím není jasné, na které zápasy se Blatter půjde podívat.

Blatter vedl FIFA sedmnáct let, v nejvyšší funkci byl i v době, kdy Rusko vyhrálo volbu pořadatele MS. V roce 2015 dostal od etické komise FIFA trest za ilegální platbu dvou milionů švýcarských franků Michelu Platinimu za údajnou poradenskou činnost. Potrestán byl i bývalý šéf UEFA Platini.

Témata:  Blatter, FOTO, svět, Sport, fotbal
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud