19. června 2018 • 03:06

Hokejisty Miškovce povede věhlasný Kanaďan Hanlon

Autor:
Novou štací věhlasného kanadského kouče Glena Hanlona bude maďarský Miškovec. Ambiciózní klub po vstupu do slovenské extraligy získal trenéra, který vedl reprezentace Běloruska, Slovenska a Švýcarska, v NHL působil jako hlavní stratég devět let a na klubové scéně v Evropě ho měly na střídačce Jokerit Helsinky nebo Minsk v KHL.


Miškovec byl přijat do slovenské soutěže v minulém týdnu s Budapeští. "Hodně se mi líbí vize klubu. Panuje v něm nadšení, klub chce udělat krok dopředu a to mě hodně motivuje," řekl jednašedesátiletý Kanaďan. Naposledy pracoval jako generální manažer Vancouveru Giants v zámořské juniorské soutěži WHL.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze