24. června 2018 • 12:17

Němci dostali za vydřenou výhru nad Švédskem den volna

Autor:
Trenér německých fotbalistů Joachim Löw odměnil své svěřence za vybojované vítězství v sobotním utkání mistrovství světa nad Švédskem dnem volna. Hráčům navíc byla povolena návštěva rodin. Až vpodvečer se musí dostavit na regeneraci.


Němci po úvodní prohře s Mexikem potřebovali Švédsko porazit, což se jim povedlo díky brance Toniho Kroose v nastaveném čase. Udrželi se tak v reálném boji o postup ze skupiny, což výrazně zvýšilo náladu v týmu. A nepokazil ji ani náročný přesun ze Soči zpět do hlavního tábora v Moskvě, kam obhájci titulu dorazili až po čtvrté hodině ranní.

Trenér Löw proto zrušil plánovaný program a dal hráčům volno na dospání a návštěvu příbuzných. V pondělí už se tým začne připravovat na závěrečný středeční zápas s Koreou v Kazani, kam Němci zamíří v úterý.

Témata:  Sport, svět, fotbal, Německo
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze