Čtyřka s kormidelnicí postoupila do finále juniorské MS | iSport.cz
10. srpna 2018 • 14:05

Čtyřka s kormidelnicí postoupila do finále juniorské MS

Autor:
Čtyřka s kormidelnicí Barbora Podrazilová, Natálie Chourová, Sarah Pechová, Ellen Michaeli a Lucie Nováková postoupila do nedělního finále juniorského mistrovství světa ve veslování v Račicích. Mezi šestici nejlepších se domácí reprezentantky kvalifikovaly třetím místem v opravné jízdě.


O medaile budou bojovat i juniorky na osmiveslici, které ale měly finálovou účast s ohledem na nízký počet přihlášených posádek jistou od začátku. Češky, které v této disciplíně ovládly předešlé dvě vrcholné juniorské akce, dnes vyhrály zkušební závod a zajely nejrychlejší světový čas své věkové kategorie.

Ze čtvrtfinále dnes do semifinále postoupil dvojskif lehkých vah Jan Vacek, Jakub Kyncl a skifař lehkých vah Gabriel Mahler. Medailový sen naopak skončil pro osmu juniorů, která byla v opravě až šestá.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze