Pro bikrosaře Nevrklu s Bohuslávkem skončilo ME už v kvalifikaci | iSport.cz
10. srpna 2018 • 18:14

Pro bikrosaře Nevrklu s Bohuslávkem skončilo ME už v kvalifikaci

Autor:
Čeští bikrosaři do sobotních závěrečných bojů mistrovství Evropy v Glasgow z dnešní kvalifikace nepostoupili. Mikuláš Nevrkla a Matěj Bohuslávek zůstali ve svých skupinách daleko za postupem a skončili shodně na chvostu.


Před zaplněnými tribunami v Knightswood Parku měl původně startovat i Dominik Topinka, jenže ten si během přípravy v Německu poranil zápěstí a do Skotska neodcestoval. Nevrkla i Bohuslávek měli po třech jízdách shodný součet 20 za dvě poslední sedmá místa a jedno předposlední.

"Na postup to vůbec nevyšlo. Bylo to z mé strany celé takové pokažené. Pokaždé jsem nějak neodhadl první zatáčku, měl jsem tam malou rychlost na tu velkou rovinku a vlastně ani v jedné jízdě jsem ji neskočil celou. Pak už to nejde dojet," mrzelo Nevrklu.

O nic spokojenější nemohl být ani Bohuslávek. "Necítil jsem se úplně nejlépe, neboť před týdnem při tréninku ve Stuttgartu jsem spadnul a nejsem na tom zdravotně nejlépe. Mohlo to dnes samozřejmě dopadnout lépe, ale bohužel. Mrzí mě to, protože je tady parádní, krásná trať, skvělá atmosféra," prohlásil Bohuslávek.

Témata:  Sport, bikros, Evropa, cyklistika
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze