15. srpna 2018 • 20:18

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 33. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 754.732 Kč, ve třetím pořadí je 38 výher po 25.536 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2308 výher po 560 Kč, v pátém pořadí je 41.066 výher po 105 Kč.


Ve druhém tahu 33. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 754.732 Kč, ve třetím pořadí je 38 výher po 25.536 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1969 výher po 657 Kč, v pátém pořadí je 36.000 výher po 119 Kč.

Ve 33. týdnu Šance není v prvním a druhém pořadí výhra, ve třetím pořadí je 22 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 203 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 2129 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 21.123 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus Fond je pět výher po 2,000.000 Kč.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 44,032.980 Kč, druhý tah Sportky 2,372.016 Kč, Šance - 1,888.780 Kč, Bonus - 57,720.337 Kč, Bonus Fond - 170,000.000 Kč.

Předpokládané částky na páteční losování ve 33. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 106,000.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 46,200.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Sportka 2 - první pořadí 4,600.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Šance - 2,310.000 Kč.

(bez záruky)

zr

Témata:  výhry, Sazka, Sport, sázky, loterie
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze