19. srpna 2018 • 20:13

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 33. týdne Sportky je v prvním pořadí jedna výhra 48,688.883 Kč, ve druhém pořadí je jedna výhra 922.730 Kč, ve třetím pořadí je 51 výher po 23.262 Kč, ve čtvrtém pořadí je 3037 výher po 520 Kč, v pátém pořadí je 50.923 výher po 103 Kč.


Ve druhém tahu 33. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 1,481.423 Kč, ve třetím pořadí je 42 výher po 28.246 Kč, ve čtvrtém pořadí je 2262 výher po 699 Kč, v pátém pořadí je 42.517 výher po 124 Kč.

Ve 33. týdnu Šance není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí jsou čtyři výhry po 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 27 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 254 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 2501 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 25.122 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus Fond je pět výher po 2,000.000 Kč.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - nula Kč, druhý tah Sportky - 7,027.919 Kč, Šance - 379.930 Kč, Bonus - 61,993.561 Kč, Bonus Fond - 150,000.000 Kč.

Předpokládané částky na středeční losování ve 34. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 73,200.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 2,200.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Sportka 2. tah - první pořadí 9,200.000 Kč, druhé pořadí 700.000 Kč, Šance - 800.000 Kč.

(bez záruky)

Témata:  výhry, Sazka, Sport, sázky, loterie
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze