19. srpna 2018 • 20:43

Hlasy po utkání fotbalové ligy Sparta - Příbram

0
Hlasy po utkání 5. kola první fotbalové ligy Sparta Praha - 1. FK Příbram (2:2):

Zdeněk Ščasný (trenér Sparty): "Ztratili jsme dva body a to je mrzutost. Na druhou stranu jsme je možná ztratili i proto, že jsme minule vyhráli vysoko v Teplicích a mysleli jsme si, že to půjde samo. Pokud jsme dobrý tým, tak se musíme zmobilizovat a hrát tak jako před tím. Zahodili jsme řadu šancí, ale víc budu hráčům vyčítat góly, které jsme dostali, protože vedeme 2:1 a nemůžeme dopustit situaci jeden na jednoho. To je neuvěřitelné, co se nám stalo. Nechci říkat, že pro mě tabulka není důležitá, protože pokud máte šanci být po pěti kolech na špici, tak je to dobrý. Ale tohle je ztráta dvou bodů na domácím hřišti proti oslabené Příbrami. Nevyužili jsme to, že jsme mohli mít plný počet bodů."

Josef Csaplár (trenér Příbrami): "Celkově to hodnotím tak, že výsledek je lepší než předvedená hra, se kterou jsem byl spokojený asi deset minut, pak jsem byl naštvanej. Druhý poločas už to byl bojovný výkon a bod to byl šťastný, ale zasloužený. Nezažil jsem žádného velkého trenéra nebo tým, který by neměl štěstí. O tom říkám, že to je ta nejcennější komodita, a když ho máte, tak je to bingo. Dnes to byl takový zápas, ale na druhou stranu musíte jít štěstí naproti. Na lavici se mě ptali, proč půl hodiny před koncem dělám poslední střídání, a já jim řekl: 'Protože chci vyhrát'. Poslal jsem tam Antwiho a dneska to vyšlo. Fotbal hrajete do 90. minuty, a dokud dýcháte, tak se perete. Proto jsem věřil. S tím se ráno probouzím, s tím žiju a usínám."