Handicapovaní plavci mají z ME pět medailí, Petráček dvě zlaté | iSport.cz
19. srpna 2018 • 21:05

Handicapovaní plavci mají z ME pět medailí, Petráček dvě zlaté

Autor:
Paralympijský vítěz Arnošt Petráček vybojoval na mistrovství Evropy handicapovaných plavců dvě zlaté medaile. Na šampionátu v Dublinu nejprve slavil triumf po závodě na 50 metrů volný způsob, ve kterém se o titul podělil se Slovincem Darkem Duričem. V závěrečném soutěžním dnu pak ovládl i znakařskou padesátku, na které startoval jako světový rekordman a úřadující paralympijský šampion z Ria de Janeiro.


Další tři medaile získala česká výprava v prsařských závodech. O stříbro se zasloužily Vendula Dušková na stovce a Dominika Míčková na poloviční trati, bronz vybojoval ve stometrovém závodě Petr Andrýsek.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud