12. září 2018 • 20:13

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 37. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí jsou dvě výhry po 317.115 Kč, ve třetím pořadí je 33 výher po 24.710 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1995 výher po 544 Kč, v pátém pořadí je 34.730 výher po 104 Kč.


Ve druhém tahu 37. týdne Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 634.230 Kč, ve třetím pořadí je 32 výher po 25.482 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1958 výher po 555 Kč, v pátém pořadí je 33.699 výher po 107 Kč.

Ve 37. týdnu Šance není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 100.000 Kč, ve třetím pořadí je 20 výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 206 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 1771 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 18.182 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus Fond je pět výher po 2,000.000 Kč.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 1,993.294 Kč, druhý tah Sportky 12,409.535 Kč, Šance - 3,971.190 Kč, Bonus - 1,845.275 Kč, Bonus Fond - 80,000.000 Kč.

Předpokládané částky na páteční losování ve 37. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 17,800.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 3,800.000 Kč, druhé pořadí 580.000 Kč, Sportka 2 - první pořadí 14,200.000 Kč, druhé pořadí 580.000 Kč, Šance - 4,320.000 Kč.

(bez záruky)

jik

Témata:  výhry, Sazka, sázky, loterie, Sport
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze