14. září 2018 • 20:07

Rozdělení výherních jistin

Autor:
V prvním tahu 37. týdne mimořádné hry Sportky není v prvním a druhém pořadí výhra, ve třetím pořadí je 26 výher po 22.737 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1267 výher po 622 Kč, v pátém pořadí je 22.222 výher po 118 Kč.


Ve druhém tahu 37. týdne mimořádné hry Sportky není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 459.801 Kč, ve třetím pořadí je 23 výher po 25.703 Kč, ve čtvrtém pořadí je 1300 výher po 606 Kč, v pátém pořadí je 23.828 výher po 110 Kč.

V 37. týdnu Šance není v prvním pořadí výhra, ve druhém pořadí je jedna výhra 100.000 Kč, ve třetím pořadí je devět výher po 10.000 Kč, ve čtvrtém pořadí je 136 výher po 1000 Kč, v pátém pořadí je 1314 výher po 100 Kč, v šestém pořadí je 13.483 výher po 50 Kč.

V prvním pořadí Bonus 1 není výhra, v prvním pořadí Bonus 2 není výhra, v prvním pořadí Bonus fond je pět výher po 2,000.000 Kč.

Převod do dalšího losování: první tah Sportky - 3,438.383 Kč, druhý tah Sportky - 13,854.624 Kč, Šance - 4,278.190 Kč, Bonus - 3,171.194 Kč, Bonus fond - 70,000.000 Kč.

Předpokládané částky na nedělní losování ve 37. týdnu jsou následující: SuperJackpot - 22,800.000 Kč, Sportka 1. tah - první pořadí 6,500.000 Kč, druhé pořadí 1,430.000 Kč, Sportka 2. tah - první pořadí 16,900.000 Kč, druhé pořadí 970.000 Kč, Šance - 4,860.000 Kč.

(bez záruky)

zr

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze