Bodovací závod Přilba Moravy vyhrál belgický cyklista De Vylder | iSport.cz
14. září 2018 • 21:41

Bodovací závod Přilba Moravy vyhrál belgický cyklista De Vylder

Autor:
Belgický cyklista Lindsay De Vylder vyhrál mezinárodní bodovací závod na 50 km o Přilbu Moravy v Brně s náskokem jednoho bodu před Polákem Wojciechem Pszczolarským z týmu Pardus Tufo Prostějov. Dramatický závod rozhodl až poslední bodovací spurt. Třiadvacetiletý De Vylder dosáhl na brněnském velodromu na svůj druhý úspěch, ve čtvrtek zvítězil v omniu.


Z českých dráhařů si vedl nejlépe Luděk Lichnovský, který skončil pátý. V polovině závodu po úniku získala okruh k dobru desetičlenná skupina, ve které byli z českých jezdců kromě Lichnovského ještě Ondřej Vendolský, jenž obsadil šesté místo, a nakonec osmý Jan Kraus.

V bodovacích spurtech si vedl nejlépe Nicolas Pietrula z Dukly Praha, nezachytil však rozhodující únik a se ziskem 57 bodů obsadil 11. místo.

poš ura

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud