22. září 2018 • 20:39

Lemar zařídil Atléticu Madrid výhru nad Getafe

0
Fotbalisté Atlética Madrid po nepřesvědčivém vstupu do sezony zabrali a v 5. kole španělské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Getafe. Připsali si tak teprve druhou výhru v sezoně.

Hrdinou utkání se stal francouzský záložník Thomas Lemar, který nejprve v 15. minutě vyslal dělovku z 25 metrů, míč se odrazil od břevna do zad brankáře Sorii a od nich do branky. Po hodině hry pak Lemar obešel gólmana a střelou z úhlu do odkryté branky upravil na konečných 2:0. Getafe navíc dohrávalo posledních 22 minut v oslabení a už se nezmohlo na odpor.

Uspěl i Real Madrid, který doma udolal Espaňol Barcelona 1:0 a dostal se o bod do čela tabulky před Barcelonu, která ale má zápas k dobru. Duel rozhodl ve 14. minutě Marco Asensio přesnou křížnou střelou po zemi.