Mistrovská Mladá Boleslav rozdrtila nováčka Vinohrady 12:3 | iSport.cz
25. září 2018 • 12:42

Mistrovská Mladá Boleslav rozdrtila nováčka Vinohrady 12:3

Autor: ČTK
Florbalisté mistrovské Mladé Boleslavi rozdrtili ve 2. kole superligy nováčka Sokol Královské Vinohrady 12:3 a posunuli se na třetí místo tabulky. V dopoledním duelu věnovaném školákům přes 1080 diváky nasbíral osm bodů za tři branky a pět asistencí útočník Jiří Curney. Jan Natov skóroval pětkrát a zaznamenal i dvě přihrávky.


Nejproduktivnější hráč historie základní části domácí nejvyšší soutěže Curney v utkání překonal hranici 550 bodů. Celkem jich má na kontě 553 za 320 branek a 233 asistencí z 262 utkání.

Vinohrady, které po první třetině vedly 2:1, zůstávají předposlední. "První třetina z naší strany byla ostuda. Od té druhé začala aspoň část našeho týmu hrát aktivně," řekl trenér Mladé Boleslav Jan Pazdera webu Českého florbalu.

"Nakonec to stačilo na výsledkově přesvědčivou výhru, ale jen díky tomu, že soupeř neproměnil řadu šancí," dodal Pazdera, který svedl souboj se svým bratrem Michalem, koučem Vinohrad. "Zápas probíhal podle našich očekávání. Soupeř byl minimálně o třídu lepší. Mrzí nás třetí třetina, kdy už nám nefungovala obrana. Také mrzí proměňování šancí, kterých bylo dost na více vstřelených branek," uvedl Michal Pazdera.

 
Články odjinud


Články odjinud