Hlasy trenérů po utkání 11. kola extraligy Třinec - Plzeň | iSport.cz
19. října 2018 • 20:18

Hlasy trenérů po utkání 11. kola extraligy Třinec - Plzeň

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 11. kola hokejové extraligy HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň:


Marek Zadina (Třinec): "Z naší strany nebylo utkání povedené. Rozhodly přesilovky. Měli jsme jich hodně, nevyužili jsme žádnou a paradoxně jsme je odehráli úplně hrozně. Hráči je řešili tak, jak je v životě neřešili. Tím pádem jsme se dostávali pod tlak, a svazovalo nás to."

Ladislav Čihák (Plzeň): "Atraktivní utkání, hrálo se nahoru dolů. Podali jsme srdnatý, soustředěný výkon po celých šedesát minut. Hráči byli v hlavách správně nastavení a ukázali jsme, že jsme sem jeli vyhrát a ne to jen zkusit. Je to krásný pocit, když se v zápase povede zúročit celou přípravu, kterou jsme na Třinec měli, a získáte za to tři cenné body. Hráčů patří velký dík."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud