Hlasy trenérů po utkání 11. kola extraligy Olomouc - Pardubice | iSport.cz
19. října 2018 • 21:09

Hlasy trenérů po utkání 11. kola extraligy Olomouc - Pardubice

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 11. kola hokejové extraligy HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice:


Zdeněk Moták (Olomouc): "V první třetině jsme nehráli dobře, chybělo nám nasazení. Od druhé třetiny jsme spustili celkem dobrou hru, byly tam pohledné akce, ale projevovalo se to bohužel jen na střelách a ne na skóre. Neproměňovali jsme šance, ale jinak si myslím, že to bylo zasloužené vítězství. Jsme rádi, že jsme se ve dvou třetinách prezentovali výborně a vedlo to ke třem bodům. Navíc jsme zápas zvládli i bez zraněného kapitána Martina Vyrůbalíka, který nám bude hodně chybět. Prognóza lékařů je až čtrnáct dní. S jeho absencí se někteří obránci chvíli těžko srovnávali, ale pak to zvládli."

Miloš Holaň (Pardubice): "Zaměřili jsme se hlavně na obrannou fázi, protože jsme v posledních dvou zápasech především ve hře pět na pět dostávali hodně branek. Plán se plnil dobře, zahustili jsme střední pásmo a čekali na brejky. Dokonce jsme se dostali dvakrát do vedení, bohužel jsme po individuální chybě dostali vyrovnávací gól. Ubránili jsme hodně oslabení, za což chci hráčům poděkovat. Přístup byl výborný, bohužel naše práce nevede k bodům. Co se týče čtvrtého gólu, tedy toho technického, musím se nejdříve podívat na video, jestli Rosťa Marosz bránu opravdu posunul úmyslně."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud