Březina je na Americké brusli druhý po krátkém programu | iSport.cz
20. října 2018 • 08:21

Březina je na Americké brusli druhý po krátkém programu

Autor:
Krasobruslař Michal Březina je na Americké brusli druhý po krátkém programu. Český reprezentant při vstupu do seriálu Grand Prix sice udělal jednu velkou chybu, ale ziskem 82,06 bodu se zařadil hned za mistra světa Nathana Chena. Američan nechal Březinu za sebou o více než osm bodů.


Nejlepší český krasobruslař potvrdil, že je v úvodu sezony jistý ve čtverném salchowu. Tentokrát ho zařadil v kombinaci s trojitým toeloopem. Po vydařeném úvodním prvku ale přišlo velké zaváhání, když místo plánovaného trojitého skočil jen jednoduchý flip, za což je v krátkém programu nula bodů.

Přesto celkově Březina dostal o dva a půl bodu více než v úvodním letošním startu v Salt Lake City a ve volné jízdě může útočit na umístění na stupních vítězů.

V úvodní den Americké brusle se jel ještě krátký program sportovních dvojic, který podle očekávání ovládli mistři Evropy Jevgenija Tarasovová a Vladimir Morozov z Ruska.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud