Hlasy po utkání fotbalové ligy Ostrava - Karviná | iSport.cz
20. října 2018 • 20:09

Hlasy po utkání fotbalové ligy Ostrava - Karviná

Autor:
Hlasy po utkání 12. kola první fotbalové ligy Baník Ostrava - MFK Karviná (1:1):


Bohumil Páník (trenér Ostravy): "První poločas byl z naší strany špatný. Chyběl pohyb, bojovnost. Takovým způsobem se proti Karviné nedá hrát. To, co nás předtím zdobilo, to znamená pohyb, tam nebylo. Nepodstupovali jsme nahoře souboje, Karviná nás forčekovala, měli jsme problémy. Po vystřídání a příchodu Jiráska jsme chytili hru. Měli jsme záběhy za obranu a dostávali jsme se do převahy. Samozřejmě nám pomohlo vyloučení, pak nás spasil Fleišman tím přímákem. Věříl jsem, že to dokážeme ještě dotáhnout do vítězství, ale bohužel."

Roman Nádvorník (trenér Karviné): "Utkání bych rozdělil na dvě části. V první půlce jsem zklamaný, že jsme nevedli dva až tři nula, hráli jsme velmi dobře. Zaskočili jsme soupeře vysokým presinkem po celém hřišti, z toho pramenily naše šance. Kdyby dal Letič na 2:0, tak by měl Baník velké problémy. Po jeho vyloučení ale otěže převzal Baník a neměli jsme tolik sil. Tam se projevila kvalita Baníku, přesto jsme měli šanci, kdy Guba mohl dát na 2:0. Bohužel jsme podruhé za sebou dostali krásnou branku ze standartky. Musím ale hráče pochválit.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud