20. října 2018 • 20:55

Basketbalistky USK v generálce na euroligu deklasovaly Slavii

0
Basketbalistky USK Praha v generálce na středeční start Evropské ligy vyhrály s přehledem v domácí soutěži pražské derby na palubovce Slavie 122:59. Favorit dominoval zejména v lichých čtvrtinách, které v součtu vyhrál 65:16. Z deseti hráček mistrovského týmu se osm prosadilo dvojciferným bodovým příspěvkem, lídrem byla Alena Hanušová s 22 body.

Ve středečním euroligovém utkání 1. kola nastoupí USK na palubovce ruského týmu Naděžda Orenburg.

Ligovou neporazitelnost udrželo i Královo Pole Brno. Obhájkyně stříbra doma porazily 97:58 ostravskou SBŠ a připsaly si pátou výhru. Favorit až poslední střelou prvního poločasu získal dvouciferné vedení, po přestávce ale soupeř odpadl a na první výhru v sezoně nemohl pomýšlet.