21. října 2018 • 19:14

Everton porazil díky střídajícím hráčům Crystal Palace 2:0

0
Fotbalisté Evertonu porazili v anglické lize Crystal Palace 2:0 a poprvé od ledna 2017 vyhráli v Premier League tři zápasy za sebou. Utkání rozhodli dvěma góly v závěru střídající hráči.

V prvním poločase měl největší příležitost záložník Crystal Palace Kouyaté, jeho hlavička ale skončila na břevně Pickfordovy brány. Druhou velkou šanci na úvodní gól dostali "Orli" v 59. minutě po Colemanovu faulu na Zahu v pokutovém území, Pickford ale Milivojevičovu penaltu doprostřed brány stačil vykopnout.

Oboustranně útočné utkání rozhodly až dvě situace před koncem řádné hrací doby. V 87. minutě zužitkoval Calvert-Lewin po spolupráci dvou střídajících hráčů Lookmanův centr a o dvě minuty později přidal pojistku další střídající hráč Tosun.

Everton se po zisku dalších tří bodů dostal na osmé místo. Crystal Palace je po třetí porážce za sebou patnáctý.