21. října 2018 • 20:22

Hlasy trenérů po utkání 12. kola extraligy Vítkovice - Liberec

0
Hlasy trenérů po utkání 12. kola hokejové extraligy HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec:

Jakub Petr (Vítkovice): "Vzhledem k posledním výsledkům tam v úvodu byla z naší strany nervozita. Ale pak v polovině první třetiny jsme se dostali do šancí. Byla tam dvakrát prázdná brána, ale to je naše slabina. Bavil mě náš hokej ve druhé třetině, měli jsme spoustu šancí a hru jsme si užívali. Po druhé třetině mělo být skóre výraznější v náš prospěch. Paradoxně po naší chybě ve středním pásmu Liberec snížil a pak si v posledních minutách druhé třetiny říkal o vyrovnání. Jsem rád, že pak jsme se konečně prosadili v přesilových hrách. Cílem bylo zůstat mimo trestnou lavici. Až v závěru jsme Liberci nabídli dvě přesilovky a oni to potrestali. Za stavu 6:2 jsme to měli dohrát více v klidu."

Filip Pešán (Liberec): "Zápas zpočátku neměl vysoké tempo a byl rozkouskovaný. Tempo chytil až ve druhé půlce a třetí třetině. My jsme nebyli disciplinování. Za stavu 5:1 a poměru vyloučení 0:5 jsme dostali dvě přesilovky za sebou, snažili jsme se s tím něco udělat, ale na body to nestačilo."