Hlasy po utkání fotbalové Ligy mistrů Real - Plzeň | iSport.cz
23. října 2018 • 23:29

Hlasy po utkání fotbalové Ligy mistrů Real - Plzeň

Autor:
Hlasy po utkání 3. kola fotbalové Ligy mistrů Real Madrid - Viktoria Plzeň (2:1):


Pavel Vrba (trenér Plzně): "Nebylo to špatné a byli jsme blízko historickému úspěchu, ale bohužel se to nepovedlo. Překvapilo mě, kolik jsme měli šancí. Byli jsme trpěliví, odvážní a nebezpeční v brejcích. Samozřejmě je jednodušší chodit do brejků proti Realu než proti soupeřům v lize, kteří hlavně brání. Byli jsme vlastně v opačné roli než v lize. Pro mě to byla dobrá zkušenost a snad ještě větší pro hráče, kteří mohou hrát s kýmkoli, když předvedou maximum."

Patrik Hrošovský (záložník Plzně): "S výkonem můžeme být spokojení. V první půli jsme měli tři tutovky, které si kolikrát nevytvoříme ani v lize. Tu svou šanci v první půli jsem měl proměnit. Radim Řezník mi to skvěle nahrál, ale já to nezvládl. Podruhé už to vyšlo. Já gólů moc nedávám, takže tento řadím hodně vysoko. Zahrát si na tomhle stadionu bylo mé přání a ještě tu dát gól, to je skvělé."

David Limberský (obránce Plzně): "Jsem kopyto, že jsem šanci nedal. Byl jsem blízko, chtěl jsem to dloubnout, ale šlo to vedle. Ale mít tři šance za poločas na Realu je skvělé. Určitě to bylo z naší strany lepší než v Římě. Real nebyl v pohodě. Škoda těch šancí v první půli, ale výsledek je to krásný a Plzeň na to dlouho nezapomene. Oni jsou dopředu výborní, ale dozadu se jim moc nechtělo. Škoda, že jsme to víc nevyužili."

Milan Havel (záložník Plzně): "Čekal jsem na svou šanci a přišlo to na Realu Madrid, tak ze mě měli kluci trochu srandu. Chtěl jsem si to užít a byl to dobrý zápas. Vůbec jsem nebyl nervózní, hrozně jsem se na to od rána těšil. Měl jsme se stahovat s Marcelem, který hraje hodně nahoře. A když to šlo, tak se zapojit do útočné fáze. Před zápasem bychom tenhle výsledek brali, ale teď to mrzí, protože jsme měli šance."

Zdroj: O2TV Sport.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud