Obránce Mendy z Manchesteru City je po další operaci kolena | iSport.cz
15. listopadu 2018 • 09:22

Obránce Mendy z Manchesteru City je po další operaci kolena

Francouzský obránce Benjamin Mendy se podrobil operaci levého kolena a bude chybět fotbalistům mistrovského Manchesteru City několik týdnů. Čtyřiadvacetiletý mistr světa už přišel o velkou část minulé sezony kvůli přetrženému zkříženému vazu v pravém koleni.


"To druhé koleno žárlilo, ale operace dopadla dobře a všechno je už v pohodě. Brzy se vrátím, jen si hoši budete muset najít na pár zápasů nového kapitána ve fantasy týmu Premier League," napsal na twitteru Mendy, jenž se navzdory své dlouhé absenci stal právě díky vtipným příspěvkům na sociálních sítích oblíbencem fanoušků.

Odchovanec Le Havru přišel do Manchesteru City loni v červenci z Monaka za 52 milionů liber (tehdy 1,5 miliardy korun), což byla v té době rekordní přestupová částka za obránce. Už v září se ale zranil a na hřiště se vrátil po šesti měsících v dubnu. Stihnul však odehrát dostatečný počet zápasů k tomu, aby mohl získat medaili pro šampiona Premier League.

Další zlato si Mendy pověsil na krk v červenci v Rusku po triumfu Francouzů na mistrovství světa. Na šampionátu odehrál 41 minut v utkání základní skupiny proti Dánsku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud