Postup se vzdálil. Chrudim v Lize mistrů podlehla italské Pescaře

0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Futsalisté Chrudimi ve druhém utkání elitní fáze Ligy mistrů podlehli Pescaře 0:3 a výrazně se jim na domácím turnaji vzdálil premiérový postup do Final Four. Čeští šampioni nenavázali na středeční vítězství 4:0 nad běloruskou Lidou a skupinu D uzavřou v sobotu proti Kajratu Almaty, který vede tabulku s šesti body.

Chrudimskému týmu se vstup do zápasu vůbec nepovedl a už ve 24. sekundě inkasoval po Murilově střele. Domácí si pak vytvořili slibné šance, ale nedokázali překonat výborného brankáře Mammarellu, který zneškodnil i dva desetimetrové kopy Bagatiniho. A v 18. minutě zvýšil dalekonosnou ránou Bertoni.

Svěřenci Felipe Condeho na italského soupeře nenašli recept ani ve druhé půli. Třetí gól Pescary padl ve 26. minutě, kdy Slováček po rohu nešťastně tečoval míč do vlastní branky. Chrudim nedokázala pozorného Mammarellu překonat ani při power play.