10. prosince 2018 • 23:22

Digne zachránil Evertonu v šesté nastavené minutě bod s Watfordem

0
Lucas Digne svým prvním gólem po letním přestupu z Barcelony zachránil fotbalistům Evertonu bod v dohrávce 16. kola Premier League proti Watfordu. Francouzský obránce v šesté minutě nastavení vyrovnal z přímého kopu na konečných 2:2.

Everton doma v Goodison Parku otevřel skóre v 15. minutě díky trefě Brazilce Richarlisona, jenž hrál do léta za Watford, ale po nevydařené pětiminutovce po hodině hry málem přišel o všechny body. V 63. minutě hosté vyrovnali po vlastním gólu Seamuse Colemana, o dvě minuty později je poslal do vedení hlavou Abdoulaye Doucouré a v 67. minutě navíc gólman Watfordu Ben Foster zlikvidoval nohou penaltu Gylfiho Sigurdssona.

Domácí však proměnili svou poslední příležitost, když vicemistr Evropy z roku 2016 Digne nachytal Fostera kroucenou střelou z trestného kopu. Everton zachránil alespoň bod, ale nevyužil šanci dotáhnout se na šestý Manhester United.