Hlasy po utkání fotbalové Ligy mistrů Plzeň - AS Řím | iSport.cz
12. prosince 2018 • 21:38

Hlasy po utkání fotbalové Ligy mistrů Plzeň - AS Řím

Autor: ČTK
Hlasy po utkání 6. kola základní skupiny G fotbalové Ligy mistrů Viktoria Plzeň - AS Řím (2:1):


Pavel Vrba (trenér Plzně): "Když se podíváte, co udělal Madrid, o to víc mě to vítězství a postup do Evropské ligy těší. Klíčových momentů bylo asi víc. Odehráli jsme zápas úplně jinak než v Římě, kde jsme kromě pěti gólů mohli dostat ještě víc. Dnes jsme AS nepustili do vyložené příležitosti, gól dali z jedné situace, kterou dohráli. Vytvořili jsme si více gólových příležitostí a zaslouženě jsme vyhráli. Není to o jednom dvou hráčích, dnes zaslouží pochvalu všichni. Uhrát v Lize mistrů sedm bodů je něco mimořádného. My si toho doopravdy strašně vážíme. Postup o nás vypovídá, že to ještě není retro tým."

Eusebio Di Francesco (trenér AS Řím): "Hráli jsme mnohem lépe jiné zápasy. Co mě nejvíc zklamalo, to byla obrana. Nebyla tam vůbec chuť bránit. Přehodnotím celý tým a udělám své závěry ohledně hráčů. Určitě je to z trenérského pohledu pro mě zatím nejhorší období, jako hráč jsem měl horší. Všichni za to neseme zodpovědnost, ale musíme najít sílu pokračovat. Chci dostat tým z této složité situace."

David Limberský (obránce Plzně): "Tenhle zápas se zapíše do našich dějin a nikdo ho nikdy nezapomene. Věděli jsme o poločase, že CSKA vede 2:0, takže jsme hráli na vítězství v druhém poločase. Po prohře 0:5 v Římě nás spousta lidí odepisovala. Jsem rád, že jsme těmto lidem ukázali, že ještě nepatříme do starého železa. Je možné, že to pro naši zlatou generaci byla poslední znělka Ligy mistrů, poslední Liga mistrů. O to více jsme si to užili. Uhráli jsme sedm bodů, což je asi maximum, co jsme mohli udělat."

Zdroj: O2 TV Sport.

 
Články odjinud


Články odjinud