Fanoušci Chelsea zpívali v Evropské lize antisemitské písně | iSport.cz
14. prosince 2018 • 10:11

Fanoušci Chelsea zpívali v Evropské lize antisemitské písně

Autor:
Necelý týden poté, co rasisticky uráželi útočníka Manchesteru City Raheema Sterlinga, se fanoušci Chelsea "vyznamenali" v utkání Evropské ligy v Székesfehérváru. V úvodu zápasu v Maďarsku zpívali písně s antisemitskou tématikou urážející jejich londýnského rivala Tottenham.


Chování fanoušků okamžitě po remíze 2:2 odsoudili představitelé Chelsea. "Zostudili tím klub. Něco takového nemá místo v Chelsea ani nikde jinde. Proti těm, kteří toto jednoduché pravidlo nedokážou pochopit, podnikneme nejpřísnější možné kroky," uvedl klub, jehož majitel Roman Abramovič je židovského původu.

Chelsea tento týden provizorně zakázala přístup na stadion čtyřem mužům, kteří jsou podezřelí z toho, že během sobotního šlágru s City rasisticky uráželi anglického reprezentanta Sterlinga.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud