14. prosince 2018 • 22:42

Fotbalisté Wolfsburgu zvítězili v Norimberku 2:0

0
Fotbalisté Wolfsburgu zvítězili v německé lize na hřišti Norimberku 2:0 a bodovali ve čtvrtém utkání za sebou, díky čemuž se před víkendovými zápasy posunuli v tabulce na osmé místo. Trápící se Norimberk naopak na výhru čeká od září a po osmé porážce v sezoně klesl na sestupové pozice.

V prvním poločase si přitom domácí vypracovali několik šancí, v koncovce ale selhali. Záložník Ondřej Petrák se v rozmezí dvou minut v závěru prvního poločasu dvakrát ocitl v nadějné pozici, nejprve ale jeho hlavičku odvrátil jeden z bránících hráčů, vzápětí zamířil ranou z velkého vápna nad branku.

Wolfsburg poslal před téměř 30 tisícovkami diváků do vedení v 58. minutě bývalý kanonýr Norimberku Daniel Ginczek, ve třetí minutě nastavení pak vítězství hostů zpečetil Josip Brekalo.