Ruský curler Krušelnickij stáhl odvolání k CAS | iSport.cz
11. ledna 2019 • 16:28

Ruský curler Krušelnickij stáhl odvolání k CAS

Autor:
Ruský curler Alexandr Krušelnickij nakonec stáhl opětovné odvolání k Arbitrážnímu soudu pro sport (CAS) proti čtyřletému trestu za doping na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Oznámil to v prohlášení jeho manažer Andrej Mitkov, důvod nesdělil. I samo vedení národní curlingové federace nicméně v ruských médiích konstatovalo, že odvolání by téměř jistě skončilo neúspěchem.


Krušelnickij v únoru původně vybojoval s manželkou Anastasií Bryzgalovovou bronz v soutěži smíšených dvojic, ale kvůli jeho pozitivnímu testu na meldonium byl ruský pár diskvalifikován. CAS na začátku prosince případ uzavřel vynesením čtyřletého trestu s platností od 12. února. Krušelnickij podle arbitráže při obhajobě nepředložil spolehlivé a věrohodné důkazy a neprokázal, že užil zakázanou látku neúmyslně.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud