Bulířův gól pomohl Magnitogorsku prodloužit v KHL vítěznou sérii | iSport.cz
11. ledna 2019 • 17:46

Bulířův gól pomohl Magnitogorsku prodloužit v KHL vítěznou sérii

Útočník Michal Bulíř pošesté skóroval v Kontinentální hokejové lize a pomohl prodloužit vítěznou sérii Magnitogorsku na sedm zápasů. Svěřenci českého trenéra Josefa Jandače doma porazili Dinamo Minsk 4:3.

Třikrát se v utkání změnil vedoucí tým. Běloruský celek dal gól na 3:2 pouhých devět sekund před koncem druhé třetiny, kdy se prosadil Američan David Booth. Bulíř vyrovnal v 49. minutě tečí střely Romana Ljubimova, necelé dvě minuty před koncem pak zápas rozhodl gól finského útočníka Iira Pakarinena.

Bulíř přestoupil do Metallurgu v říjnu z Liberce. Šestý gól v KHL dal po dlouhé střelecké odmlce, předtím se naposledy trefil 24. listopadu.

Další český útočník Michal Řepík se podílel asistencí na výhře Viťazu Podolsk 3:1 nad bratislavským Slovanem, za který hrál do Vánoc. Hosté v Bratislavě vedli už ve 14. minutě 3:0, Řepík přihrál na vítězný druhý gól Alexandru Sjominovi.

Potřetí za sebou prohráli kazaňští obhájci Gagarinova poháru. Tým Ak Bars doma podlehl moskevskému Dynamu 2:3 a v posledních třech zápasech dal dohromady jen tři góly.

Témata:  hokej, Sport, KHL, hokej, 2.VERZE, Sport, KHL

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2