Hlasy trenérů po utkání hokejové extraligy Litvínov - Hradec | iSport.cz
11. ledna 2019 • 21:21

Hlasy trenérů po utkání hokejové extraligy Litvínov - Hradec

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 34. kola hokejové extraligy HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové (1:2):


Milan Razým (Litvínov): "Mrzí mě, že přestože jsme podali lepší výkon oproti minulým utkáním, tak jsme zápas nezvládli. Kluci makali celý zápas, bylo to vyrovnané utkání. Udělali jsme po vstřelené brance chybu, po které soupeř vyrovnal. Náš brankář chytil trestné střílení, poté jsme inkasovali gól z kategorie šťastných. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo. Výkon dneska byl lepší, my ale takto musíme hrát každý zápas. Doma jsme málo produktivní a na to se nevyhrává."

Petr Svoboda (Hradec Králové): "Do utkání jsme vstoupili hrozivě. Dělali jsme spoustu hrubých chyb. Litvínov nás hned potrestal, ale naštěstí jsme ihned dokázali srovnat. Měli jsme ve druhé třetině trochu více ze hry, Litvínov hrozil z brejků, ale naštěstí gól nedal. Ve třetí třetině jsme dali gól po nahození a poté jsme si to už pohlídali. Při power play jsme měli zmatky, ale ubránili jsme to. Zápas stál kluky spoustu sil. Litvínov hrál urputný hokej a dělal nám s tím problémy."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud