Tenistka Keninová nedala ve finále v Hobartu Schmiedlové šanci | iSport.cz
12. ledna 2019 • 08:17

Tenistka Keninová nedala ve finále v Hobartu Schmiedlové šanci

Tenisový turnaj v Hobartu vyhrála dvacetiletá Američanka Sofia Keninová. Ve finále porazila v souboji nenasazených hráček Slovenku Annu Karolínu Schmiedlovou 6:3, 6:0 a na okruhu WTA získala první titul.

Moskevská rodačka Keninová byla favoritkou díky rozdílu 21 míst ve světovém žebříčku, ve prospěch její zkušenější soupeřky zase hrály už tři vybojované tituly. Schmiedlová, která naposledy triumfovala loni v Bogotě, však dokázala držet krok jen do stavu 3:3, pak se finále změnilo v jednoznačnou záležitost Američanky.

Ve světovém žebříčku Keninové dosud patřilo 56. místo, v listopadu hrála v Praze finále Fed Cupu. V Hobartu dokázala bez ztráty setu vyřadit nejvýše nasazenou Caroline Garciaovou nebo někdejší vítězku tamního turnaje Alizé Cornetovou.

Témata:  Hobart, finále, tenis, Sport

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2