Basketbalisté Opavy v Lize mistrů prohráli s Cholonem o 33 bodů | iSport.cz
16. ledna 2019 • 20:20

Basketbalisté Opavy v Lize mistrů prohráli s Cholonem o 33 bodů

Basketbalisté Opavy v jedenáctém kole Ligy mistrů doma utrpěli debakl 64:97 s Hapoelem Cholon. Český celek, kterému patří v tabulce skupiny B poslední příčka a už před zápasem byl bez šance na postup, zaznamenal v soutěži desátou porážku za sebou.

Domácí na soupeře, který je ve hře o osmifinále, vůbec nestačili. Od začátku ztráceli pod oběma koši, kde byla znát absence pivota Martina Gniadka, navíc se jim ani nedařilo střelecky. V poločase prohrávali o 22 bodů a v závěrečné čtvrtině ztráta narostla až na 38. Hosté ale poté polevili a dovolili domácím snížit.

Opava zaznamenala čtvrtou soutěžní prohru za sebou, protože jí nevyšly ani poslední dva zápasy v české nejvyšší soutěži. V Lize mistrů zůstává jediným úspěchem výběru trenéra Petra Czudka triumf nad Nanterre z prvního kola.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky