Hlasy trenérů po utkání hokejové extraligy Liberec - Litvínov | iSport.cz
18. ledna 2019 • 21:22

Hlasy trenérů po utkání hokejové extraligy Liberec - Litvínov

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 36. kola hokejové extraligy Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov (2:3):


Filip Pešán (Liberec): "Věděli jsme, že k nám přijede velmi těžký soupeř. Litvínov hraje venku velmi dobře, což potvrdil výhrou v Brně. Do utkání jsme vstoupili dobře, bohužel jsme nedokázali z úvodního tlaku vytěžit branku. Po inkasované brance jsme začali zápas pomalu ztrácet. Soupeř hrál velmi fyzický hokej, přes který bylo nesmírně těžké se prosadit. Litvínovští si dnes zaslouženě odváží všechny body."

Radim Skuhrovec (Litvínov): "Byli jsme si vědomi, že nás čeká těžký boj na ledě, kde se moc často nevyhrává. Jeli jsme však do Liberce s odhodláním navázat na povedený výkon z Brna. Dostali jsme se v utkání do vedení, poté jsme však domácím zbytečně nabídli dvojnásobnou přesilovku a inkasovali jsme. Liberec šel chvíli poté navíc do vedení. Celé mužstvo ale pracovalo po celý zápas velmi dobře a povedlo se nám zápas otočit. V závěru jsme pak měli i trochu štěstí, kdy nás Liberec na dlouho zavřel v obranném pásmu. Podali jsme dobrý výkon, za který bych chtěl všechny hráče pochválit."

ben jip

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud