Házenkáři Dánska a Norska postoupili do semifinále MS | iSport.cz
23. ledna 2019 • 22:06

Házenkáři Dánska a Norska postoupili do semifinále MS

Autor:
Házenkáři Dánska a Norska postoupili na mistrovství světa do semifinále. Domácí tým olympijských šampionů z Ria ve čtvrtfinálové skupině v Herningu v přímém souboji zdolal vicemistry Evropy Švédy 30:26. Obhájci stříbra Norové své naděje na postup udrželi odpolední výhrou 35:26 nad Maďarskem a úspěch Dánů je pak poslal dál.


Ve skupině I v Kolíně nad Rýnem už bylo o postupujících jasno před dnešním zápasy. Obhájce titulu z Francie o místo v semifinále nemohla připravit ani prohra 20:23 s Chorvatskem, domácí Němci první místo v tabulce korunovali vítězstvím 31:30 nad evropskými šampiony ze Španělska.

Švédové po suverénním vystoupení v základní skupině i v úvodních duelech čtvrtfinále prohráli poslední dva zápasy. Neúspěch s Norskem a Dánskem je odsoudil k duelu o 5. místo. V něm je čekají Chorvaté.

Blízko k medailím naopak mají oba spolupořadatelé šampionátu. Němci se v pátek utkají v semifinále s Norskem, druhou dvojici tvoří Dánsko a Francie.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud