Hokejový Zlín si pojistil obránce Řezníčka a uplatnil sedm opcí | iSport.cz
11. února 2019 • 17:53

Hokejový Zlín si pojistil obránce Řezníčka a uplatnil sedm opcí

Autor:
Obránce Dalibor Řezníček podepsal novou víceletou smlouvu s vedením hokejistů Zlína. Klub, který bojuje o účast v předkole play off extraligy, rovněž uplatnil opci na dalších sedm odchovanců. Zlín o tom informoval v tiskové zprávě.


Řezníček prožívá velmi vydařené období. V 41 zápasech této sezony vstřelil šest branek, ve zlínském dresu za devět sezon odehrál už 437 utkání s bilancí 20 gólů a 44 asistencí.

Opci na příští ročník 2019/20 klub uplatnil u sedmi odchovanců. V extralize pravidelně nastupují útočníci Pavel Sedláček, Michal Popelka, Štěpán Fryšara a obránce Daniel Gazda. V první lize působí obránci Jan Dluhoš (Litoměřice), Martin Padrnos a útočník Jan Václavek (oba Poruba).

Klub tím navázal na nedávné pojištění služeb Tomáše Žižky a útočníka Tomáše Fořta, klíčových hráčů výběru trenéra Roberta Svobody.

"Postupně skládáme hráčský kádr pro další sezony. Po Pavlu Kubišovi a Jiřím Ondráčkovi jsme podepsali víceletou smlouvu s Daliborem Řezníčkem, který se letos výkonnostně zvedl a měl by patřit k pilířům defenzivy v dalších letech. U odchovanců jsme využili opce ve smlouvách, neboť se jedná o mladé a perspektivní hráče," shrnul jednatel a sportovní manažer zlínského hokeje Jiří Šolc.

Témata:  Zlín, hokej, Sport, extraliga
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud