Basketbalová reprezentantka Březinová odešla z USK do Toruně | iSport.cz
12. února 2019 • 15:27

Basketbalová reprezentantka Březinová odešla z USK do Toruně

Autor:
Basketbalistka Renáta Březinová opustila kádr USK Praha a posílila polský celek Energia Toruň, který vede reprezentační trenér Štefan Svitek. V Polsku by měla mít větší herní vytížení a dostat se tak do formy před červnovým mistrovstvím Evropy.


Devětadvacetiletá pivotka se v roce 2017 vrátila do české ligy ze zahraničí a výkony v dresu Hradce Králové upoutala pozornost mistrovského USK. Jenže v jeho kádru se zejména v Evropské lize neprosadila. V české lize nastupovala na 18 minut, během nichž měla průměr 11 bodů a čtyři doskoky na utkání.

Jenže v lednu do pražského celku přišla pod koš další Američanka Isabelle Harrisonová, a tak Březinová využila nabídky z Polska. "Bylo to rychlé. Ve středu mi volali z Polska, čtvrtek jsem strávila na cestě, v pátek jsem stihla jeden trénink s holkama a v sobotu už jsme hrály," řekla polským médiím Březinová, která v debutu v polské lize stihla za 20 minut čtyři body a čtyři doskoky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud